Різдво - важливий день, який люди відзначають разом із рідними. Бажання створити особливу атмосферу цього дня має на увазі грамотне сервірування столу. Про це повідомляє "ПроГроші".

Вибір квітів для Різдва

Основними квітами Різдва вважаються червоний, зелений та золотий, що символізують радість та процвітання. Використовуючи їх можна створити атмосферу домашнього тепла. Але якщо ви хочете експериментувати, не соромтеся вибирати інші кольори.

Стиль сервірування

Різдво пов'язане з традиціями, тому часто використовуються стандартні елементи декору: біла скатертина, червоні та зелені тарілки, свічки та декоративні гілки. Проте, кожна сім'я може створити свої унікальні традиції.

Поради щодо декору столу

Для успішного сервірування необов'язково купувати безліч декоративних предметів. Обмежтеся базовими елементами, такими як скатертина, тарілки та столові речі. Декоративні елементи, такі як свічки, ялинові гілки або фрукти, додадуть святковий настрій.

Правила розміщення посуду

При сервіруванні столу на Різдво слід дотримуватись певних правил: кожне місце повинно мати підставну тарілку, прилади розташовуються згідно з етикетом, а келихи розставляються праворуч від тарілки.

Тренди 2023 року

У 2023 році популярні скляні келихи та порцеляновий посуд, особливо у срібних та золотих тонах, а також у стилі ар-деко або з імітацією мармуру. Свічки також є актуальним елементом декору.

Раніше Clutch рекомендував, у яких місцях не варто ставити ялинку, інакше вона перетвориться на гору сміття.

Також ми писали, як зробити оригінальні новорічні прикраси своїми руками

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою