Ситуація в Україні залишається напруженою і почалися великі процеси мобілізації. Згідно із заявою від Збройних сил України (ЗСУ), до армії закликають тепер 18-річних молодих людей. Цей процес призову поширюється повсюдно, пише "РБК-Україна".

Володимир Фітьо, начальник служби зв'язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ, підкреслив, що отримання повісток поштою не зобов'язує до будь-яких негайних дій. Натомість це є інформацією для призовників про можливе майбутнє військове служіння. Фітьо також додав, що свідомі громадяни, які отримали повістки, можуть зв'язатися з Територіальними центрами комплектування (ТЦК) для уточнення своєї ситуації.

Зазначено, що закон не забороняє вручення повісток у громадських місцях. Саме тому представникам ТЦК було дозволено проводити оповіщення громадян навіть у таких місцях, як спортзали та розважальні центри.

Важливо уточнити, що 18-річних молодих людей, які отримали повістку, не зобов'язують до термінової служби, їх викликають для оновлення інформації про призовників. При цьому, якщо молоді люди хочуть служити, вони можуть це робити виключно за власним бажанням, оскільки військова служба на заклик в Україні добровільна.

Цей процес став частиною загального прагнення мобілізації у світлі складної військової обстановки. Громадяни, які отримали повістки, на даний момент можуть їх ігнорувати, але зі свідомістю та відповідальністю закликають своєчасно уточнити свою ситуацію в ТЦК.

Зважаючи на все, напружена ситуація на фронті вимагає додаткових зусиль у забезпеченні армії необхідними ресурсами. Процес мобілізації зокрема стосується молодих людей, які досягли 18-річного віку. Хоча отримання повісток поштою не зобов'язує відразу приєднуватися до військової служби, це є попередженням про можливий майбутній військовий призов.

Нагадаємо, що адвокат розповів, чи можуть запровадити заборону на виїзд жінок з України.

Також ми повідомляли, що Кирило Буданов розповів, чому в Україні не можуть скасувати мобілізацію.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою