Єдиний вірний шлях на щастя полягає в тому, щоб спочатку самому дарувати людям тепло, доброту і любов, не вимагаючи вдячності. Про це пише Womanlife.

Принцип №1

Зосереджуйтесь на позитивних думках. Наше життя відображає наші думки, тому заповнюймо свої уми лише добрими, світлими та оптимістичними думками.

Принцип №2

Відпустіть думки про помсту. Спроби мстити і розплачуватися зі своїми ворогами лише завдають шкоди. Коли ми наполегливо думаємо про відплату, слід чинити, як радив генерал Ейзенхауер: «Не витрачайте жодної хвилини на тих, кого не любите».

Принцип №3

Якщо вас засмучує невдячність людей, згадайте про Ісуса Христа. Одного разу Він зцілив десять прокажених, але тільки один повернувся, щоб подякувати. Чому ж ми чекаємо більшої вдячності, ніж сам Бог?

Принцип №4

Краще насолоджуватися радощами та перемогами, ніж зациклюватися на невдачах та промахах.

Принцип №5

Не прагнете бути схожими на когось ще, тому що заздрість руйнує.

Принцип №6

Якщо життя дає вам лимони, зробіть із них лимонад.

Принцип №7

Полегшення свого болю можливе лише через доставлення радості та полегшення страждань іншим. Як сказав Франклін Рузвельт: "Коли ви робите добро іншим, ви також робите добро собі".

Почуття подяки – результат виховання, і якщо ви хочете, щоб ваші діти виросли вдячними та чуйними, вам доведеться старанно працювати над розвитком цих якостей.

Раніше ми писали про те, які є основні засади здорових стосунків у парі.

Також ми повідомляли чотири прості кроки, які допоможуть вам стати щасливими.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою